Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Od západu k nám téměř neustále proudí nové a nové trendy. Některé z nich jsou užitečnější, některé méně. Mobilní domy, které si zamilovali například Francouzi či Angličané, patří bezpochyby do té první kategorie. Tyto domky na kolečkách, jak se jim také přezdívá, s sebou totiž přivezly spoustu výhod a možností. Nenechte se odradit pochybami nad jejich funkčností či životností, technický pokrok je velmi patrný i zde a mobilheimy představují naprosto plnohodnotnou variantu bydlení ve vlastním domku, na místě, které si sami vyberete.

Užijte si komfort

Pokud jste toho zatím o mobilních domech mnoho neslyšeli, možná máte zkreslené představy zahrnující jednoduché bydlení, možná dokonce i bez moderní toalety či kuchyně. O to více Vás pak nejspíše zaskočí luxus, kterým mnohé mobilheimy oplývají. Všichni jsme v dnešní moderní době zvyklí na určitý životní standard a mobilní domy jsou úspěšné i díky tomu, že ho do puntíku splňují. Sprchový kout a samozřejmě splachovací toaleta patří k základnímu vybavení každého takového domku, stejně tak jako plně vybavená kuchyň včetně spotřebičů.

Bydlete ihned!

Mobilní domky mají svou velkou výhodu i v rychlosti, během které v nich můžete bydlet. Celý proces začíná tím, že si z katalogové nabídky, kterou najdete na našich stránkách www.levnemobilnidomy.cz vyberete mobilheim, který nejlépe odpovídá Vašim požadavkům. Ten bude následně vyroben, případně, pokud se rozhodnete pro ještě levnější variantu koupi staršího mobilheimu ze zahraničí, přivezen a upraven. Pak už je vše otázkou několika málo dní, kdy Vám firma Váš dům zdarma přiveze na Vámi určené místo a provede jeho montáž. Připojí se voda, odpad a elektřina a Vy se můžete během chvíle stěhovat do svého vlastního domu. Zatímco u klasických domů by Vás po stavbě čekalo zařizování veškerého nábytku a vybavení, mobilheim už na Vás se vším potřebným bude čekat. Jeho součástí je postel, do které budete moci ihned ulehnout, jídelní stůl se židlemi, sedací souprava, skříně i poličky.

Mobilheim na míru

I mobilní domky dávají prostor Vaší kreativitě a dokáží se přizpůsobit Vašim osobním požadavkům. Vybrat si můžete mobilheim nejen z nejrůznějších velikostí, ale i vzhledů, výrobních materiálů, barev… Jednou z možností je i mobilní domek vyrobený na míru, který český výrobce mobilních domů nabízí a Vám dává šanci stoprocentně uzpůsobit bydlení Vašim potřebám.