Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Mobilní domy (mobilheimy) se těší stále větší oblibě. Tento způsob bydlení si oblíbilo již velké množství spokojených zákazníků. Mobilheimy jsou oblíbené především díky své široké využitelnosti – domy lze využívat celoročně k trvalému bydlení, kdy plně nahradí domy, byty apod. Mobilní domy se často využívají k firemním účelům jako přechodné bydliště, komerční prostory, apod. Navíc jsou domy také velmi vhodné k rekreaci jako chaty.

Velkou výhodou je i cenová dostupnost a snadná údržba těchto „pojízdných domů“. Bydlení pro každého nikdy nebylo dostupnější!

Použité mobilní domy

Cena mobilních domů se pohybuje podobně jako u osobních automobilů. V porovnání s klasickými nemovitostmi je tedy cena výrazně nižší, když mobilní dům nabízí přesně to, co byt či dům. Často je bydlení v mobilheimu dokonce ještě komfortnější než v klasickém domě. Pokud se Vám ale stále zdá cena za vlastní bydlení příliš vysoká, je zde i levnější možnost, jak si skvělý mobilheim pořídit.

V nabídce společnosti Lemox naleznete zejména levnější, použité mobilheimy. Tuto možnost ocení především podnikatelé, firmy, které tak mohou za velmi nízkou cenu pořídit obytné buňky pro své zaměstnance. Mobilní domy najdou skvělé využití jako přechodné bydliště na stavbách, ubytování v kempech apod. Použité domy se však také hojně využívají k celoročnímu bydlení – stačí je nechat revitalizovat (zateplení, výměna oken apod.). Celoroční domy jsou kompletně vybaveny a navíc jsou za velmi příznivou cenu.

Využití mobilních domů je opravdu velmi široké a záleží na individuálních požadavcích každého zákazníka. Použité domy pořídíte za velmi nízké ceny.

Starší mobilhaus menších rozměrů

Nabízíme velké množství mobilních domů: nové, levné, použité, zateplené i sezónní. Záleží tedy na konkrétních potřebách zákazníka, na účelu, ke kterému chce mobilní dům – mobilhaus využívat. Z použitých domů si vybere opravdu každý.

Nabídka: Na výběr je také z mnoha velikostí domů. Šířka se pohybuje od 3 do 4 metrů a délka od 7 do 12 metrů. Vybrat si tak můžete velikost, která bude Vašim požadavkům nejlépe vyhovovat. Domy je také možno vyrobit přesně na míru, aby splňovaly všechno, co od moderního a pohodlného bydlení očekáváte.