Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Mít vlastní dům je přáním mnoha lidí, ale jeho stavba je otázkou několika milionů a každý si ho tak dovolit nemůže. Co kdybychom Vám však řekli, že můžete mít vlastní dům pouze za zlomek této ceny? A že ho dokonce můžete stěhovat z místa na místo? Ano, s mobilními domy na kolech je to možné! Mobilheimy, které jsou velmi oblíbené také v Anglii či Francii, se setkávají s úspěchem i v našich končinách a představují variantu velmi levného a také ekologického bydlení. Skýtají spoustu výhod a nabízejí velké množství využití.

Široké možnosti využití

Mobilní domy se dají využít jako rodinné bydlení, protože dokáží plnohodnotně nahradit klasický byt či dům, ale mohou plnit i další funkce. Lidé je využívají také jako chaty či chalupy, sloužit mohou také jako klubovny nejrůznějších spolků, nebo jako kanceláře pro menší živnostníky. Poskytnou samozřejmě také bydlení dočasné, například pokud v případě přírodní katastrofy nemůžete bydlet ve svém domě, nebo jako ubytování pro zaměstnance stavebních firem a podobně.

Vyberte si mobilní dům podle Vašich představ

Přestože je poměrně běžné revitalizovat mobilní domy přivezené ze zahraničí, pořídit si samozřejmě můžete i mobilheim zcela nový. Ten pak můžete dokonale přizpůsobit Vašim potřebám. Pokud například hledáte celoroční bydlení, nabízejí se celoroční mobilní domy s ústředním topením, dvojitými skly v oknech a se stěnami s lepšími izolačními vlastnostmi. Není také problém do nich nainstalovat krbová kamna na pevná paliva, takže budou už tak nízké náklady na provoz mobilního domu ještě nižší. Přesně podle svých představ si také můžete vybrat nejen exteriér domu, ale také interiér. Mobilní domy se většinou prodávají již zařízené, ale ani zde se není čeho obávat. Mobilní domy, byť na menším prostoru, obsahují vše, co pro komfortní život potřebujete. Interiéry domů bývají účelně, ale přesto moderně zařízené, a pokud jsou Vaše nároky vyšší, můžete být Váš mobilheim zařízen i v opravdu luxusním stylu. I v tomto případě však stále zůstává cena v porovnání se stavbou velmi nízká!

Bydlete za pár dní

Žádné zdlouhavé papírování, rychlé objednání, dodání i stavba, i to patří k nesčetným výhodám mobilních domů. Stačí jen připojit elektřinu a vodu a plnohodnotné bydlení tak může vzniknout takřka během několika dní. V dnešní době klade mnoho lidí důraz i na ekologii. Mobilheimy se řadí k ekologickým domům a jejich provoz je také nízkoenergetický. Neničí a neohrožují přírodu a zapadají do krajiny i svým vzhledem.

Nízkoenergetické modulové domy k trvalému bydlení dodáme na klíč.

Pokud je tedy rychlé, levné, ekologické a stále velmi pohodlné bydlení na vysoké úrovni Vaším snem, pak budou mobilní domy z naší nabídky tou správnou volbou, která Vás nezklame!