Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Výhody a využitelnost mobilních domů jsou ve světě již velmi dobře známy. Nyní tyto moderní trendy v oblasti bydlení poznává i Česká republika. Velké množství výhod mobilních domů přesvědčilo již velké množství spokojených zákazníků. Těm poskytuje mobilní dům skvělé moderní a komfortní bydlení, které zároveň splňuje všechny jejich požadavky. Velké i malé domy jsou vyráběny na míru a podle potřeb zákazníka. Za pár dnů se můžete i Vy stěhovat do svého vysněného domu za pár korun, který dodáme levně a na klíč.

Budoucnost bydlení

Mobilní domy představují budoucnost v bydlení. Uživatelům nabízí naprostou svobodu a maximální komfort. A to vše za minimální výdaje. Pořizovací a provozní náklady jsou v porovnání s nemovitostmi téměř zanedbatelné. Mobilní rodinné domy jsou velmi jednoduché na údržbu. Zároveň však splňují všechny požadavky a technické normy. Způsob bydlení v mobilních domech se těší stále větší oblibě. Mobilní domy však nemusí sloužit pouze jako možnost bydlení. Tyto domy se hojně využívají také k podnikatelským a firemním účelům. Skvěle poslouží jako mobilní kancelář nebo jako přechodné bydliště pro zaměstnance. Mobilní domy lze poměrně jednoduše kdykoliv a kamkoliv přemístit.

Mobilní montované domy

Rozlišujeme dva typy montovaných domů. První montovaný dům – mobilheim má lehkou konstrukci na bázi dřeva a druhý typ má masivní konstrukci na bázi betonu. Dále lze domy rozdělit podle složení konstrukce a použitých materiálů. Předností montovaných domů je možnost domy rozšířit, musíte ale počítat s vyššími náklady. Montované domy především představují rychlé a levné řešení bydlení. Domy odpovídají současným trendům moderního bydlení a zároveň splňují všechny požadavky na maximální pohodlí obyvatel mobilních domů.

Montované domy lze skvěle využít jako přechodné, trvalé nebo rekreační bydlení. Domy se často využívají jako administrativní budovy, prodejny, provozovny apod. V naší nabídce najdete jak použité, tak nové mobilní montované domy.