Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Existuje spousta důvodů, proč se montované mobilní domy stávají mezi lidmi stále vyhledávanějšími. Mezi ty nejdůležitější patří samozřejmě jejich cenová dostupnost a výhodnost. Dříve by se možnost mít vlastní dům za pár set tisíc korun zdála jako utopie, dnes to může být i Váš splněný sen. Montované mobilní domy poskytnou teplo a střechu nad hlavou každému, kdo chce bydlet levně a rychle.

Pro koho jsou montované domy určeny?

Montované mobilní domy jsou vhodné naprosto pro všechny! Především však pro ty, kteří nechtějí nebo nemají finanční možnosti ke stavbě klasického domu. Tuto možnost tak mohou využívat například mladé páry, které chtějí začít bydlet společně, ale i senioři, kteří by rádi bydleli obklopeni přírodou a chtějí mít u domku vlastní zahrádku. Stejně tak je ale tento typ bydlení vhodný pro rodiny s dětmi. Pokud Vaše představa o montovaných mobilních domech byla vždy taková, že se jedná o skromné příbytky, možná budete o to více překvapeni zjištěním, že obytná plocha se dá bez problémů srovnat s běžnými domy, a bydlet můžete v mobilheimu velikosti třeba 4+1!

Bydlete do měsíce!

Zatímco stavba klasického domu trvá spoustu měsíců a mnohdy i let, v montovaném mobilním domku můžete bydlet už během několika týdnů. Chvíli zabere jeho výroba v hale, následný dovoz a montáž jsou pak však již otázkou několika dnů. Montované domky se většinou také prodávají již s vybavenou kuchyní a koupelnou, takže i tyto starosti budete mít vyřešené rychle. Kromě toho na Vás zde bude čekat i nábytek, jako sedací souprava, kuchyňský stůl se židlemi, postele, poličky i skříně. Bydlet tak můžete okamžitě po montáži.

Levné pořízení i provoz

U montovaných mobilních domů jsou velkou výhodou velmi nízké pořizovací náklady, ale stejně tak Vás jistě potěší i nízké náklady provozní. Čím to je, že jsou tyto domy tak levné na údržbu? Kouzlo tkví především ve výborné izolaci především u celoročních mobilních domů, díky které zbytečně neuniká teplo a domy jsou tak nízkoenergetické. Do těchto domků si také můžete pořídit krbová kamna na pevná paliva, čímž náklady na topení ještě snížíte. Dalším důvodem jejich nízkonákladového provozu je i fakt, že u těchto domů odpadá nutnost nejrůznějších oprav, jako je tomu u klasických domů.

Tak neváhejte a vyberte si z naší nabídky mobilheimů!