Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Mobilní domy představují revoluci v bydlení. Bydlení v domku přináší velké množství výhod. Jednou z nich je nezávislost, svoboda bydlení. Mobilní domek můžete vcelku snadno kdykoliv přestěhovat na jiné místo a přitom stále budete ve svém domě a se střechou nad hlavou.

Ve 20. století se bydlení v mobilních domech stalo velmi oblíbené v USA hlavně kvůli potřebě stěhování se za prací. Výhody, které mobilní domky představují, začíná využívat velké množství lidí i v České republice. Bydlení v mobilních domech je hojně využíváno hlavně na západ od nás, ve Velké Británii, Nizozemí, Francii apod. Mobilní dům lze využít jako místo ke klasickému bydlení místo nemovitosti. Díky zateplení a izolaci domů je možné objekt využívat celoročně. Mobilheimy se těší velké oblibě i u podnikatelů, kteří domy využívají jako mobilní kanceláře, přechodné bydlení pro zaměstnance apod.

Luxusní mobilní domy

Luxusní domy se vyznačují určitým standardem. V nabídce naleznete nové i použité mobilní domy, vždy ale v luxusním provedení. Vybrat si také můžete mezi zateplenými nebo sezónními domy. I přes vysoký standard domů se cena pohybuje velmi nízko, obvykle kolem 250 000 Kč. Za zlomek ceny si tak můžete pořídit luxusní a komfortní bydlení.

Luxusní domy i celoroční mobilheimy se vyznačují krásným interiérem i exteriérem. Dřevěné mobilní domky jsou opláštěné z kvalitních a designových materiálů. Velkou výhodou je také kompletní vybavenost domu. Nábytek je vyráběn na míru a nabízí nejvyšší komfort. Mobilní domy jsou velmi prostorné a místnosti jsou řešeny tak, aby byly maximálně účelné a komfortní. Díky zateplení a izolaci je možné mobilní domy využívat celoročně. Součástí domu je plynový či elektrický krb nebo kamna na tuhá paliva. Mobilní domy často využívají jako dočasné bydlení lidé, kteří vlivem okolních událostí přišli o dům nebo byt. Mobilní domy poskytují stejný, někdy i lepší komfort než klasické nemovitosti.

Mobilní domy společnosti Lemox

Společnost Lemox nabízí mobilní domy v mnoha provedeních. Vybere si tak i ten nejnáročnější uživatel.

Společnost Lemox Vám pomůže s financováním domu. Mobilní dům si můžete pořídit na splátky. Společnost poskytuje zákazníkům kompletní služby, včetně poradenství, pomoci s financováním. Díky tomu si můžete během pár dnů pořídit komfortní bydlení za velmi nízkou cenu.