Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Mobilní domy přiblíží sen každého, kdo si přeje mít vlastní dům, ale finanční situace mu to nedovoluje. Levné mobilní domy se v posledních letech těší velké oblibě. Domy je možné využívat jak k rekreaci, tak k celoročnímu bydlení. Domy jsou plně vybavené a poskytují maximální komfort.

Mobilní domek jako chata, chalupa

Mobilheimy plně nahradí chaty, chalupy. Mobilní domy jsou finančně dostupné pro každého. Nové domy jsou komfortně vybaveny a vyrobeny přesně podle představ uživatelů. Existuje však ještě levnější varianta pořízení mobilního domku. V nabídce naleznete množství starších a použitých domů. Mobilní domy Vám poskytnou skvělé útočiště a pohodlné místo k rekreaci. Dovolenou si nyní budete moci zařídit přesně podle Vašich představ.

Mobilní domek pro rybáře

Mobilní domy mají velmi široké spektrum využití. Domy si oblíbili také rybáři, kteří mobilheimy využívají např. jako klubovny apod. Mobilní domek je pro rybáře komfortním místem, kam se mohou během chladných nocí schovat. Domek s kompletním vybavením jim poskytne všechno, co potřebují.

Mobilní dům je velmi levný, úsporný, ale přitom splňuje všechny požadavky a normy. S mobilheimem získá Vaše dovolená úplně nový rozměr a nové možnosti. Investice do mobilního domu rozhodně nebudete litovat. Dům Vás již během pár dní přesvědčí, že všechny výhody bydlení v mobilheimu jsou skutečné a že využitelnost těchto skvělých domků je opravdu široká.

Podívejte se do naší nabídky mobilních domů, jistě si vyberete ten pravý podle Vašich představ.