Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Mobilní domy představují převratný způsob v moderním bydlení. Mobilní domy plně nahradí klasické stavby a poslouží jako plnohodnotné bydlení. Cena těchto domů je však v porovnání s klasickými rodinnými domy výrazně nižší. Ceny se obvykle pohybují podobně jako ceny osobních automobilů.

Dokonce i výdaje za provozní náklady mobilního domu jsou velmi nízké. Mobilní domy se zároveň snadno udržují. Mobilní dům je možné využívat rekreačně přes sezónu nebo celoročně. Výborně se hodí také jako prostory ke komerčním a podnikatelským účelům. Mobilní dům, to je záruka kvalitního a svobodného bydlení. Dům lze poměrně snadno přemístit bez zbytečných komplikací. Zároveň však budete mít stále jistotu vlastní střechy nad hlavou.

Vybavení mobilních domů

Bydlení v mobilních domech poskytuje vysoký komfort. Domy jsou velmi prakticky zařízeny a uvnitř naleznete vše, co potřebuje ke spokojenému životu. Mobilní domy jsou kompletně vybaveny. Mobilní dům je tak ihned po zakoupení připraven k zabydlení. Nemusíte tak již čekat někdy až desítky let, než se nastěhujete do vlastního domu! Mobilní domy mohou působit jako neprostorné. Opak je ovšem pravdou. Mobilní domy jsou uvnitř velmi prostorné. Nábytek a celkové vybavení mobilních domů je vyráběno na míru tak, aby plnilo svůj účel a zároveň ladilo s interiérem. Rozložení místností a nábytku je řešeno tak, aby zajistilo uživatelům maximální pohodlí. Mobilní domy jsou vybaveny kompletními rozvody vody, odpadů, elektroinstalací. Bydlení v mobilním domě je tak plně srovnatelné s bydlením v bytě.

Luxusní dřevěné mobilní domy

Luxusní dřevěné mobilní domy se vyznačují určitým standardem. Vysoký standard splní požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Každý si nenáročné, praktické a svobodné bydlení v mobilních domech zamiluje. Luxusní domy se zároveň vyznačují krásným interiérem a exteriérem. Obložení exteriéru domu dřevem je zárukou krásného designu a vysoké životnosti. Luxusní dřevěné domy lze využívat k celoročnímu bydlení. Mobilní domy vysoké kvality mají výborné izolační vlastnosti. Součástí je ústřední topení. Dřevěné mobilheimy tak jsou velmi atraktivní, cenově dostupné a zároveň plně funkční. Nízké pořizovací a provozní náklady jsou další velkou předností mobilních domů. Dřevěný mobilheim koupíte za velmi nízkou částku a můžete si tak užít luxusní a komfortní bydlení.

Neváhejte tedy a vyberte si z naší nabídky mobilních domů!