Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Pokud se řekne kontejnerové domy, mnohým z Vás jistě vyvstanou na mysli nehezky vyhlížející krabice vhodné maximálně jako velmi provizorní bydlení například na stavbách. Představit si v nich alternativu levného, avšak stále vysoce komfortního a plnohodnotného bydlení si ale dokáže málokdo. Přitom mají kontejnerové domy co nabízet! Tyto stavby těší své majitele nejen nízkou pořizovací a také provozní cenou, ale také rychlostí stavby a v neposlední řadě svou mobilitou. A že vypadají všechny nudně a stejně? Ani to už dnes neplatí! Vybírat si dnes můžete z mnoha podob exteriéru i interiéru mobilních domů a právě Vaše bydlení se může stát centrem pozornosti a obdivu.

Kontejnerové domy jako obchod či kavárna

Kontejnerové domy nepatří jen na staveniště. Můžete v nich celoročně bydlet, ale také je využít k realizaci svých nesplněných snů, k čemuž Vám možná doposud scházely finance. Mobilní kontejnerové domy se těší velké oblibě nejen v Evropě právě pro své velmi široké možnosti využití. Vzniknout z nich může vedle rekreační či zahradní chatky také útulná kavárna, vysněný obchůdek nebo ekologická kancelář. Pořízení je levné a rychlé a kdykoliv můžete tuto stavbu převézt na nové místo. Díky všem těmto výhodám mohou být všechny Vaše podnikatelské ambice splněny mnohem snadněji.

Nepodlehněte předsudkům

Kontejnerové mobilní domy musí bohužel často čelit mnoha neopodstatněným předsudkům. Mnoho z nich se týká především jejich vzhledu a velikosti. Často se totiž pod pojmem kontejnerový dům představíme nevzhlednou a malou kostku, se kterou se nedá dělat nic. Dnes už je ale tato podoba zapomenuta a v tomto typu domků může bydlet i celá početnější rodina! Kontejnerové domy mohou mít dřevěné obložení, díky čemuž perfektně zapadnou do vzhledu okolní krajiny, ale také zářit barvami a získat moderní vzhled, který se hodí například do většího města.

Levně a kvalitně zároveň? Jde to!

Možná jste vždy měli za to, že bydlení v kontejnerových mobilních domech určitě není celoroční řešení. Ani to však není pravda. Díky perfektní izolaci stěn i střech a také instalaci topení v něm bez problémů přečkáte zimu. Do těchto domků lze také zabudovat krbová kamna, díky čemuž se už tak levné bydlení dostane na ještě příjemnější částky. Užívat si zde samozřejmě můžete také všech standardů současné doby, tedy elektřiny, tepla, teplé vody, případně i plynu.

Bydlení v kontejnerových mobilních domech si v ničem nezadá v porovnání s klasickými stavbami, a ještě Vás potěší cenou, rychlostí stavby a možnostmi ho kdykoliv rozmontovat a následně dát zase dohromady. Montáž těchto domků také probíhá bez hluku a spotřeby pro přírodu škodlivých materiálů, čímž se kontejnerové domy řadí do kategorie domů ekologických. Výhod je spousta, proč tedy nedat tomuto typu domů šanci? Podívejte se do nabídky firmy, kde určitě najdete mobilní dům splňující Vaše představy.