Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Mobilní domy, tolik oblíbené například ve Velké Británii či Nizozemí, se začaly s velkou oblibou setkávat i u nás v České republice. Mobilheimy, jak se těmto domkům také říká, se díky své praktičnosti hodí pro mnoho různých příležitostí. V posledních letech se dočkaly velkého rozmachu a na výběr je dnes mnoho různých designů a tvarů, velikostí, a domy se také pochopitelně liší ve svých cenách. Ty jsou však velmi příznivé, mobilheimy stojí jen zlomek ceny klasického domu.

Mobilní dům pro všechny

Mobilheimy mají mnoho různých využití. Bydlet v nich můžete klidně celý rok, ale vhodné jsou i pro sezónní využití. Sloužit tak můžou například jako klubovna pro rybáře či myslivce. Jaké to má výhody? Především je to skvělá cena, kam se započítávají i nízké náklady na provoz. Další nespornou výhodou, jak už napovídá jejich samotný název, je možnost tyto domy kdykoliv přestěhovat z místa na místo. Na krátkou vzdálenost to zvládnete i po vlastní ose (nevýhodou je, že musíte je jet maximální rychlostí 30 km/hod), na větší vzdálenost je potřeba si zajistit kamionovou přepravu. Mobilheim už je také vybavený k Vašim potřebám. Pokud zařizujete například zmíněnou klubovnu pro myslivce, nebude chybět stůl a židle, sedačka, ani základní kuchyňské vybavení a místo pro odpočinek.

Klubovna na léto i zimu

Mobilní domy můžete bez obav obývat celoročně, což se určitě hodí, pokud máte v plánu dům využívat právě jako klubovnu. V létě se potkáme maximálně s několika nepříjemnými bouřkami, které dům vydrží, ale co v zimě? Ani když se rtuť teploměru přehoupne do minusových hodnot, nemusíte mít strach. Mobilní domy jsou připravené i na zimu a pořídit si můžete domy zateplené. Dům je celkově izolován, zateplené jsou stěny, podlahy i střechy. Navíc je zde možnost nechat si nainstalovat i krbová kamna. Vaše schůze pak budou probíhat v příjemném teple a pohodlí!

Užijte si výhody

O několika výhodách mobilních domů jsme již psali, ale je jich mnohem více. Možná Vás až překvapí, jak komfortní mohou mobilheimy být. I v nich je samozřejmě zavedená voda, elektřina i odpad, případně plyn. Jedná se o velmi kvalitní stavby, které vynikají i vysokou životností. Potěší Vás také i nízká cena pojištění. A v neposlední řadě je třeba zmínit i fakt, že mysliveckou chatu můžete mít takto postavenou takřka během dvou dnů! Navštivte stránky www.levnemobilnidomy.cz a vyberte si mobilheim podle Vašich představ a požadavků.