Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Rádi byste si postavili dům, ale bojíte se stěhování? Chcete si uchovat svobodu a možnost přesouvat se z místa na místo, a přitom mít stále domov? Pak právě pro Vás budou vhodnou variantou pro bydlení mobilní domy na kolech. Určitě jste již o mobilheimech slyšeli a neuniklo Vám množství jejich výhod. Jakmile se rozhodnete pořídit si obytný mobilní dům na kolečkách, můžete bydlet takřka za pár dnů a za velmi výhodnou cenu, a přitom stále můžete využívat všech standardů dnešní doby, jako je teplá voda, elektřina či odvod odpadu.

Bydlení na celý rok

Přestože dříve byly mobilní domy využívány spíše jako rekreační chatky či klubovny na sezónní účely, dnes už nabízí možnost plnohodnotného bydlení a v ničem si s klasickými domy nezadají. Nabízí vše, co k bydlení potřebujete. Prodávají se většinou už kompletně zařízené a vybrat si dnes můžete z nespočtu velikostí, tvarů i designů. Pokud si chcete pořídit mobilní dům z důvodu častého stěhování, bude pro Vás nejvhodnější dům menších rozměrů, jehož převoz nebude komplikací.

Levná varianta bydlení – domy na kolečkách

Tento typ bydlení je ideální také pro mladé páry, které si zatím nemohou dovolit klasický dům. Mobilheimy se totiž vyznačují velmi nízkými pořizovacími i provozními náklady, oslní i snadnou údržbou a praktickým zařízením. Zároveň se také jedná o bydlení ekologické, které nijak nezasahuje do přírody a svým vzhledem do ní mnohdy i zapadá. I to je jedno z kritérií, které dnes mnoho lidí vyhledává!

Rychle, levně, moderně

Mobilní domy nabízejí možnost moderního bydlení za více než nízkou cenu. Stále se však tyto domy vyznačují vysokou životností a bydlet v nich můžete celý rok. Venkovní obklad celoročního mobilheimu je tvořen masivními deskami, které plní izolační funkci a zároveň svým vzhledem působí moderně a stylově. Mobilní domy, ač mnohdy malých rozměrů, nabízí vše, co pro pohodlný a komfortní život, na který jsme v dnešní době zvyklí, potřebujeme. Na malém prostoru se kloubí praktičnost i moderní styl, který ocení každý, kdo chce zůstat svobodný a nespoutaný.

V naší nabídce si můžete vybrat z množství mobilních domů, se kterými jistě budete spokojeni.