Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Mobilní domy se staly doslova hitem posledních let a právem se nachází v centru pozornosti. Ačkoliv si pod tímto pojmem možná představujete pouze provizorní bydlení, mobilheimy jsou rovnocennou alternativou klasického bydlení v domě či bytě, a dokáží uspokojit i velmi náročné jedince.

Oproti stavěným domům sice mobilní domy mají drobné nevýhody, ale ty hravě přebijí jejich nesčetné plusy. Mezi ty nejzásadnější se řadí pochopitelně cena, která tvoří jen zlomek ceny stavěných domů. Další výhodou je ekologičnost těchto domů a také jejich úspornost. A díky technickému pokroku se dnes tyto domy nacházejí na vysoké úrovni i co se designu týče. Nejedná se o žádný podřadný způsob bydlení, ale o komfortní domky se vším, co pro život potřebujete. Dají se navíc využít mnoha způsoby!

Mobilní domy do kempu

Vlastníte kemp nebo autokemp a potýkáte se například přes léto s problémy s kapacitou? Chtěli byste svým návštěvníkům nabídnout vedle stanů a chatek i komfortnější ubytování? Možná Vám Vaše starosti pomohou vyřešit právě mobilní domy, které se pro tyto účely hodí skvěle. Kempy s mobilheimy svým vybavením dokáží uspokojit i velmi náročné klienty. Jejich součástí totiž bývá kompletně vybavená kuchyň, koupelna a veškerý potřebný nábytek, jako postele i skříně. Tím tak lehce dosáhnete úrovně srovnatelné s penzionem či hotelem.

Mobilheimy na hory

Díky zateplení, které je v dnešní době na velmi vysoké úrovni, můžete mobilheimy využít také v horách pro vyznavače zimních sportů. Běžnou praxí dnes také je do nich zabudovat krbová kamna na pevná paliva. Tím se i v zimě stanou velmi příjemným ubytováním a navíc díky tomu také ještě více minimalizujete náklady na provoz.

Prohlédněte si naši nabídku a jistě objevíte mobilní dům přesně pro Vaše potřeby!