Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Mobilní domy skvěle plní funkci jako celoroční obytné domy, zároveň jsou vhodné k podnikatelským a komerčním účelům. Mobilheimy (mobilní domy) jsou skvělou alternativou za menší nemovitosti. Tento způsob bydlení plně nahradí drahé nemovitosti. Mobilní domy se vyznačují vysokým komfortem a nízkými náklady.

Mobilheimy k celoročnímu užívání

Mobilheimy je možné využívat k rekreačnímu, přechodnému i trvalému bydlení. Velkou výhodou bydlení v mobilním domě je svoboda, kterou uživateli mobilní dům poskytuje. S mobilním domem se můžete poměrně bez problémů stěhovat a vždy budete mít jistou střechu nad hlavou.

Mobilní domy jsou maximálně komfortní a je možné je využívat celoročně. Rozvody vody, odpadů, elektroinstalace a topení jsou samozřejmostí. Mobilní domy k celoročnímu užívání jsou zatepleny dvojitým zasklením a zesílenou izolací. Mobilheimy jsou zároveň velmi účelně a pohodlně vybaveny a splňují tak všechny požadavky uživatelů.

Mobilní domy jako prostory k podnikání

Mobilní domy se velmi často využívají k podnikatelským účelům. Podnikatelé využívají domy jako přechodné a levné ubytování pro zaměstnance např. na stavbách. Velkou výhodou mobilheimů jsou velmi nízké náklady a minimální údržba. Podnikatelé také ocení poměrně snadnou a jednoduchou možnost přemístění těchto objektů. Velmi nízké pořizovací a provozní náklady mobilních domků způsobily, že se tyto objekty často využívají právě k podnikání. Mobilní domek tak může skvěle posloužit např. jako kadeřnický salon, obchod s rychlým občerstvením, trafika, prodejna suvenýrů, kancelář pro bazar atd.

Mobilní karavan jako kancelář

Podnikatelé velmi ocení vcelku snadnou manipulaci s mobilními domy. Díky tomu je možné mobilní domek – mobilheim používat jako komfortní mobilní kancelář. Mobilní domy jsou plně vybavené a je možné si je nechat upravit na míru, přesně podle potřeb zákazníka. Mobilheimy splňují všechny bezpečnostní normy.

naší nabídky mobilheimů si vybere každý.