Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

V nabídce naší společnosti máme, pokud se týká obyvatelnosti, dva typy celoročních mobilních domů. Pro trvalé bydlení doporučujeme celoroční – celoživotní mobilní domy ‒ tzv. mobilheimy (doslova mobilní domovy). Tyto domy, označované i jako mobilhause, mají kompletní vybavení ‒ ústřední topení, v oknech jsou instalovaná dvojitá skla a stěny mají vylepšené tepelněizolační vlastnosti, což přispívá ke komfortu, ale také ke snížení provozních nákladů domu. Námi nabízená varianta bydlení je oproti stavbě z klasických stavebních materiálů (cihly, tvárnice, panely atd.) výrazně levnější a v neposlední řadě také rychle řeší bytový požadavek klienta.

Co nabízí bydlení v mobilním domě

Bydlení v moderním mobilním domě je komfortní způsob levného bydlení. Každý dům je zařízený praktickým vybavením. Relativně malý a účelně vybavený prostor umožní pohodlné bydlení v příjemně zařízeném interiéru. Spolu s výhodnou pořizovací cenou a nízkými provozními energetickými náklady je mobilní dům ideální volbou. Výhodou také je, že si v případně nutnosti můžete mobilheim poměrně jednoduše přestěhovat a používat jej ihned po napojení na inženýrské sítě.

Typy celoročních mobilních domů

Naše společnost v kategorii celoročních mobilních domů dodává dřevěné domy, které jsou známé jako Chalety. Jejich struktura opláštění domu se liší od klasického polyvinylsidingu ‒ zkráceně PVS nebo od lakovaného hliníkového plechu. Opláštění těchto mobilních domů tvoří masivní desky. Vzhledově zajímavé dřevěné obložení domů plní samozřejmě zároveň funkci tepelně izolační. Nejen proto jsou tyto domy vhodnou alternativou pro trvalé bydlení ve všech ročních obdobích. Dalším typem mobilheimů jsou domy oplášťované polyvinylovými deskami, které jsou rovněž velmi rozšířené a oproti líbivějšímu dřevěnému opláštění mají nespornou výhodu dlouholeté bezúdržbovosti.

Zařízené mobilní domky k trvalému bydlení na prodej

Vyberte si z naší nabídky mobilheimů za skvělé ceny!