Relax kemp u Znojma - dovolená v komfortních mobilních domech u Výrovické přehrady
Home Zateplené domy Celoroční domy Luxusní domy FAQ a články Kontakty

Celoroční mobilní domy

Z hlediska obyvatelnosti nabízíme dva typy celoročních mobilních domů. Pokud byste chtěli v mobilních domech bydlet, koupili byste si nejspíš nové celoroční mobilheimy. Celoroční mobilní domy jsou vybaveny ústředním topením, dvojitými skly v oknech a mají stěny s lepšími izolačními vlastnostmi. Toto alternativní bydlení je v porovnání se stavbou velice levné.

Celoroční mobilní domy – jak se v nich bydlí

Někdo může namítat, že pobývat v takovýchto maringotkách (myslíme celoroční mobilheim) není komfortní. S tímto tvrzením však nelze souhlasit. Mobilní domky jsou zařízené velice líbivým a praktickým způsobem. Na malém prostoru se nachází vše, co potřebujete pro život.

Spousta zákazníků se shoduje na tom, že bydlení v celoročním mobilním domě je dobrá volba.

S ohledem na výhodnou cenu pořízení a nízko-energetičnost provozu snad nemůže nikdo namítat.

Celoroční mobilní domy – typy domů

Do kategorie celoroční mobilní domy k bydlení řadíme dřevěné domy takzvané Chalety. Struktura opláštění mobilních domů je poněkud odlišná od klasického PVS (polyvinylsaidingu) nebo lakovaného hliníkového plechu.

Celoroční nový dřevěný a moderní mobilhaus je výborná volba, jak mít vlastní bydlení.

Venkovní obklad dřevěného, celoročního mobilního domu je tvořen masívními deskami, které mají funkci izolační a zároveň se hodí svým vzhledem na zahradní pozemek. Tyto celoroční obytné mobilní domy jsou, díky tomu, že jsou zateplené a často i s krbem, ideální k trvalému bydlení a jsou dodány na klíč.

Zajímá-li vás cena, navštivte sekci nabídka domů.

Celoroční mobilheimy uvítají jako ekonomickou variantu bydlení také mladé páry.

Atlas Topaz
52384
12.0 x 3.7m (44.4 m2)

Celoroční Luxusní extra velký mobilní dům Atlas Topaz . Tento mobilheim má dispozice 3kk . V domě se nacházi centrální obývací pokoj s kuchyňsko linkou vybavenou plynovým sporákem , dřezem a lednicí . V obývací části je rozkládací sedačka , křeslo a plynový krb . Dále má tento mobilní dům 2 ložnice . První ložnice je v čele mobilního domu , v této ložnici je manželská postel , skřínky , záchod a koupelna se sprchovým koutem . Druhá ložnice je v zádní části domu , v této ložnici jsou 2 menší postele , skřínky a součástí je i koupelna s WC , sprchovým koutem a umyvadlem . 

Tento mobilní dům má plynové horkonzdušné vytápení a izolační okna . 

527 000 Kč
Atlas Sherwood Super
52380
11.5 x 3.7m (42.55 m2)

Celoroční Luxusní extra široký mobilní dům Atlas Sherwood SUper . Tento mobilheim má dispozice 3kk . Tento dům má obývací pokoj spojený s kuchyňkým koutem . V obývacím pokoji je sedací souprava , krásný nábytek mahagonové barvy a jídelní kout obsahující jídelní stůl a 4 židle . Dům má krásnou kuchňskou linkou bílo-béžovébarvy vybavenou lednicí , dřezem a plynovým sporákem . Dále má tento mobilní dům 2 ložnice . Prní menší ložnice má 2 menší postele a skříňku s úložným prostorem . Větší ložnice se nachází v zádní části domu , v této ložnici je manželská postel a luxusní nábytek po obou stranách a s jedním WC v rohu . Dále je v domě koupelna s vanou a umyvadlem .

 

Tento mobilní dům má plynové horkovzdušné vytápení a izolařní skla . 

486 000 Kč
Willerby Lambourne
52351
12.0 x 3.7m (44.4 m2)

Celoroční Luxusní extra široký mobilní dům Willerby Lambourne . Tento mobilheim má dispozice 3kk. Tento dům je rozdělen na 3 části . První část mobilního domu je obývací pokoj se sedačkou , dvěmi křesli , elektrickým krbem a skříňkami . Druhá část domu je kuchyň s kuchyňskou linkou vybavevou lednicí , pračkou , dřezem a plynovým sporákem . Součástí je i jídelní kout. Dále jsou v domě 2 ložnice a koupelna . První menší ložnice má 2 menší postele a skříňky s úložným prostorem . Druhá větší ložnice má manželsou postel , skříňky a v koutku je schované WC . Koupelna má sprchový kout s minivaničkou , umyvadlo a WC . 

 

Tento mobilní dům má ústřední topení na plynový kotel a izolační skla .

479 000 Kč
Atlas Mayfair
52316
12.0 x 3.7m (44.4 m2)

Celoroční Luxusní extra široký mobilní dům Atlas Mayfair . Tento mobilheim má dispozice 3kk . Tento dům má obývací pokoj spojený s kuchyňkým koutem . V obývacím pokoji je sedací souprava , krásný nábytek  a jídelní kout obsahující jídelní stůl a 4 židle . Dům má krásnou kuchňskou linkou bílo-béžovébarvy vybavenou lednicí , dřezem a plynovým sporákem . Dále má tento mobilní dům 2 ložnice . Prní menší ložnice má 1 menší postel a skříňku s úložným prostorem . Větší ložnice se nachází v zádní části domu , v této ložnici je manželská postel a luxusní nábytek po obou stranách  . Dále je v domě koupelna se sprchovým koutem , umyvadlo a WC .

 

Tento mobilní dům má plynové horkovzdušné vytápení a izolařní skla . 

475 000 Kč
52502
11.5 x 3.7m (42.55 m2)
0 Kč